|
|
27 | 28 | 29 Boys Basketball South Side - Gary Lighthouse 10:30 AM Mishawaka Marian
Boys Basketball South Side - Mishawaka Marian 7:30 PM Mishawaka Marian
| 30 Girls Basketball South Side - Indianapolis Pike 10:00 AM Franklin Central
Girls Basketball South Side - Franklin Central 5:00 PM Franklin Central High School
| 31 | 1 | 2 Girls Basketball South Side - Fishers 3:30 PM Fishers
Boys Basketball South Side - Marion Classic Cancelled Marion
|
3 | 4 | 5 Boys Swimming and Diving South Side - South Side Splash Cancelled Helen P. Brown Natatorium
Girls Swimming and Diving South Side - South Side Splash Cancelled Helen P. Brown Natatorium
Girls Swimming and Diving South Side - Blackford 6:00 PM Blackford
Boys Swimming and Diving South Side - Blackford 6:00 PM Helen P. Brown Natatorium
Wrestling Northrop at South Side 6:30 PM South Side
View All | 6 Boys Swimming and Diving South Side - Wayne, Bishop Dwenger 6:15 PM Helen P. Brown Natatorium
Girls Swimming and Diving South Side - Wayne, Bishop Dwenger 6:15 PM Helen P. Brown Natatorium
| 7 | 8 Boys Basketball South Side - Homestead 6:00 PM Homestead
| 9 Wrestling Mac Invitational 9:00 AM Maconaquah
Girls Basketball South Side - Carmel Cancelled South Side
Boys Basketball South Side - Marion 7:30 PM Marion
View All |
10 | 11 | 12 Wrestling South Side at Concordia 6:30 PM Concordia
| 13 | 14 Wrestling South Side Super Dual Cancelled South Side
Wrestling North Side at South Side 6:30 PM South Side
Gymnastics South Side, Wayne at Snider 6:30 PM Snider
View All | 15 Boys Basketball South Side - Concordia PSM 6:00 PM South Side
Boys Swimming and Diving South Side - Summit Athletic Conference Diving Championships 6:30 PM Helen P. Brown Natatorium
Girls Swimming and Diving South Side - Summit Athletic Conference Diving Championships 6:30 PM Helen P. Brown Natatorium
View All | 16 Boys Swimming and Diving South Side - Summit Athletic Conference Championships 7:30 AM Helen P. Brown Natatorium
Wrestling Woodlan Super Dual 9:30 AM Woodlan
Girls Basketball South Side - Penn Cancelled Penn
Girls Swimming and Diving South Side - Summit Athletic Conference Championships 6:15 PM Helen P. Brown Natatorium
View All |
17 | 18 | 19 Girls Swimming and Diving South Side - Snider, Bishop Luers 5:30 PM Helen P. Brown Natatorium
Boys Swimming and Diving South Side - Snider, Bishop Luers 6:15 PM Helen P. Brown Natatorium
| 20 Wrestling Wayne at South Side 6:30 PM South Side
Gymnastics Angola, South Side at Wayne 6:30 PM Wayne
| 21 Girls Swimming and Diving South Side - Northrop, North Side 6:00 PM Helen P. Brown Natatorium
Boys Swimming and Diving South Side - Northrop, North Side 6:15 PM Helen P. Brown Natatorium
| 22 Girls Basketball South Side - Carroll 6:00 PM Carroll
Boys Basketball South Side - Carroll 7:30 PM Carroll
| 23 Wrestling Summit Athletic Conference Championships 9:00 AM Snider
Gymnastics Concordia Carter Classic Cancelled Concordia
Girls Basketball South Side - Wayne 2:00 PM South Side
Girls Basketball South Side - Indianapolis North Central Cancelled North Central
View All |
24 | 25 Girls Basketball South Side - Concordia PSM 6:00 PM South Side
| 26 Girls Basketball South Side - Huntington North Cancelled Huntington North
| 27 | 28 Girls Swimming and Diving South Side - Huntington North 5:30 PM South Side
Girls Basketball South Side - Homestead 6:00 PM Homestead
Boys Swimming and Diving South Side - Huntington North 6:15 PM Helen P. Brown Natatorium
View All | 29 Girls Swimming and Diving South Side - Snider JV Dive Invitational 5:00 PM Helen P. Brown Natatorium
Girls Basketball South Side - Bishop Dwenger 6:00 PM South Side
Boys Basketball South Side - Bishop Dwenger 7:30 PM South Side
View All | 30 Wrestling New Haven Sectional 12 Championships 9:00 AM New Haven
Boys Basketball South Side - Michigan City 5:00 PM South Side
|
31 | 1 Gymnastics Eastside, South Side, Wayne, Carroll at DeKalb 6:30 PM DeKalb
| 2 | 3 | 4 Boys Basketball South Side - Blackhawk Christian PSM 7:30 PM South Side
| 5 Girls Basketball South Side - Huntington North 7:30 PM Columbia City
| 6 Wrestling Carroll Regional Championships 9:00 AM Carroll
Girls Swimming and Diving South Side - South Side Sectional Championships 9:00 AM Helen P. Brown Natatorium
Girls Basketball South Side - Homestead 7:30 PM Columbia City
View All |