Sports Network Calendar

<December 2022>
SunMonTueWedThuFriSat
2728
Boys Swimming and Diving
North Side - Angola
Cancelled
Helen P. Brown Natatorium


Girls Swimming and Diving
North Side - Angola
6:00 PM
HPB

29
Boys Basketball
North Side - Blackhawk Christian
7:30 PM
Blackhawk Christian School

3012
Boys Basketball
North Side - DeKalb
7:30 PM
North Side

3
Wrestling
North Side at Plymouth
9:00 AM
Plymouth


Boys Basketball
North Side - Anderson Liberty Christian
3:30 PM
North Side

456
Girls Basketball
North Side - New Haven
6:00 PM
North Side

78
Girls Swimming and Diving
North Side - Columbia City
6:00 PM
Columbia City


Boys Swimming and Diving
North Side - Columbia City
6:15 PM
Columbia City

9
Girls Basketball
North Side - South Side
6:00 PM
South Side


Boys Basketball
North Side - South Side
7:30 PM
North Side

10
Wrestling
South Bend Washington Blood, Sweat & Tears Invitational
9:00 AM
South Bend Washington


Boys Basketball
North Side - Warsaw
6:00 PM
North Side

111213
Boys Swimming and Diving
North Side - Bishop Luers/Bishop Dwenger
6:15 PM
HPB


Girls Swimming and Diving
North Side - Bishop Dwenger
6:15 PM
HPB

1415
Wrestling
North Side at Wayne
6:00 PM
Wayne


Boys Swimming and Diving
North Side - Wayne
6:00 PM
HPB


Girls Swimming and Diving
North Side - Wayne
6:15 PM
HPB

View All
16
Boys Basketball
North Side - Snider
7:30 PM
Snider

17
Boys Basketball
North Side - Gary Bowman Academy
4:00 PM
Thea Bowman Leadership Academy

1819
Wrestling
North Side at Leo
6:30 PM
North Side

2021
Girls Basketball
North Side - Marion
7:30 PM
Marion


Boys Basketball
North Side - Northridge
7:45 PM
Northridge High School

222324
252627
Girls Basketball
North Side - Snider
6:00 PM
Snider

28
Wrestling
Penn Girls Invitational
9:00 AM
Penn

29
Girls Basketball
North Side - West Noble
9:00 AM
Trine University MTI Center


Girls Basketball
North Side - Concord
1:30 PM
Trine University MTI Center

30
Boys Basketball
North Side - Fairfield
4:30 PM
Trine University MTI Center


Boys Basketball
North Side - Michigan City
7:30 PM
Trine University MTI Center

31
123
Boys Basketball
North Side - Huntington North
7:30 PM
North Side


Girls Basketball
North Side - Heritage
7:30 PM
Heritage

4
Wrestling
South Side at North Side
6:30 PM
North Side

5
Girls Swimming and Diving
North Side - Concordia/Snider
6:00 PM
HPB

6
Girls Basketball
North Side - Wayne
6:00 PM
North Side


Boys Basketball
North Side - Wayne
7:30 PM
North Side

7
Wrestling
John Dechant Goshen Invitational
9:00 AM
North Side


Girls Basketball
North Side - Bishop Luers
6:00 PM
Bishop Luers

Dec 06 Tue
Girls Basketball North Side - New Haven
6:00 PM North Side
Dec 08 Thu
Girls Swimming and Diving North Side - Columbia City
6:00 PM Columbia City
Boys Swimming and Diving North Side - Columbia City
6:15 PM Columbia City
Dec 09 Fri
Girls Basketball North Side - South Side
6:00 PM South Side
Boys Basketball North Side - South Side
7:30 PM North Side
Dec 10 Sat
Wrestling South Bend Washington Blood, Sweat & Tears Invitational
9:00 AM South Bend Washington
Boys Basketball North Side - Warsaw
6:00 PM North Side
Dec 13 Tue
Boys Swimming and Diving North Side - Bishop Luers/Bishop Dwenger
6:15 PM HPB
Girls Swimming and Diving North Side - Bishop Dwenger
6:15 PM HPB
Dec 15 Thu
Wrestling North Side at Wayne
6:00 PM Wayne
Boys Swimming and Diving North Side - Wayne
6:00 PM HPB
Girls Swimming and Diving North Side - Wayne
6:15 PM HPB
Dec 16 Fri
Boys Basketball North Side - Snider
7:30 PM Snider
Dec 17 Sat
Boys Basketball North Side - Gary Bowman Academy
Dec 19 Mon
Wrestling North Side at Leo
6:30 PM North Side
Dec 21 Wed
Girls Basketball North Side - Marion
7:30 PM Marion
Boys Basketball North Side - Northridge
Dec 27 Tue
Girls Basketball North Side - Snider
6:00 PM Snider
Dec 28 Wed
Wrestling Penn Girls Invitational
9:00 AM Penn
Dec 29 Thu
Girls Basketball North Side - West Noble
Girls Basketball North Side - Concord
Dec 30 Fri
Boys Basketball North Side - Fairfield
Boys Basketball North Side - Michigan City
Get Started