Sports Network Calendar

<November 2022>
SunMonTueWedThuFriSat
30311234
Girls Basketball
North Side - Whitko
6:00 PM
Whitko


Football
North Side - Snider
7:00 PM
Spuller Stadium

5
678
Girls Basketball
North Side - DeKalb
7:30 PM
North Side

9101112
Wrestling
North Side at East Noble Girls
9:00 AM
East Noble


Girls Basketball
North Side - Bellmont
7:30 PM
North Side

131415
Girls Basketball
North Side - Garrett
7:30 PM
Garrett

16
Girls Swimming and Diving
North Side - East Noble
Cancelled
East Noble

17
Boys Basketball
North Side - New Haven (Scrimmage)
6:00 PM
North Side

1819
Wrestling
Northview Girls Invitational
9:00 AM
Northview


Girls Basketball
North Side - East Noble
7:30 PM
East Noble

2021
Girls Basketball
North Side - Bishop Dwenger
7:30 PM
North Side

22
Girls Basketball
North Side - Lakewood Park Christian
6:00 PM
North Side


Boys Basketball
North Side - Indianapolis Cathedral
7:30 PM
Cathedral High School

23242526
Wrestling
Homestead Super Duals
9:00 AM
Homestead

2728
Boys Swimming and Diving
North Side - Angola
Cancelled
Helen P. Brown Natatorium


Girls Swimming and Diving
North Side - Angola
6:00 PM
HPB

29
Boys Basketball
North Side - Blackhawk Christian
7:30 PM
Blackhawk Christian School

3012
Boys Basketball
North Side - DeKalb
7:30 PM
North Side

3
Wrestling
North Side at Plymouth
9:00 AM
Plymouth


Boys Basketball
North Side - Anderson Liberty Christian
3:30 PM
North Side

456
Girls Basketball
North Side - New Haven
6:00 PM
North Side

78
Girls Swimming and Diving
North Side - Columbia City
6:00 PM
Columbia City


Boys Swimming and Diving
North Side - Columbia City
6:15 PM
Columbia City

9
Girls Basketball
North Side - South Side
6:00 PM
South Side


Boys Basketball
North Side - South Side
7:30 PM
North Side

10
Wrestling
South Bend Washington Blood, Sweat & Tears Invitational
9:00 AM
South Bend Washington


Boys Basketball
North Side - Warsaw
6:00 PM
North Side

Nov 26 Sat
Wrestling Homestead Super Duals
9:00 AM Homestead
Nov 28 Mon
Boys Swimming and Diving North Side - Angola
Cancelled Helen P. Brown Natatorium
Girls Swimming and Diving North Side - Angola
6:00 PM HPB
Nov 29 Tue
Boys Basketball North Side - Blackhawk Christian
Dec 02 Fri
Boys Basketball North Side - DeKalb
7:30 PM North Side
Dec 03 Sat
Wrestling North Side at Plymouth
9:00 AM Plymouth
Boys Basketball North Side - Anderson Liberty Christian
3:30 PM North Side
Dec 06 Tue
Girls Basketball North Side - New Haven
6:00 PM North Side
Dec 08 Thu
Girls Swimming and Diving North Side - Columbia City
6:00 PM Columbia City
Boys Swimming and Diving North Side - Columbia City
6:15 PM Columbia City
Dec 09 Fri
Girls Basketball North Side - South Side
6:00 PM South Side
Boys Basketball North Side - South Side
7:30 PM North Side
Dec 10 Sat
Wrestling South Bend Washington Blood, Sweat & Tears Invitational
9:00 AM South Bend Washington
Boys Basketball North Side - Warsaw
6:00 PM North Side
Dec 13 Tue
Boys Swimming and Diving North Side - Bishop Luers/Bishop Dwenger
6:15 PM HPB
Girls Swimming and Diving North Side - Bishop Dwenger
6:15 PM HPB
Dec 14 Wed
Girls Basketball North Side - Leo
7:30 PM North Side
Dec 15 Thu
Wrestling North Side at Wayne
6:00 PM Wayne
Boys Swimming and Diving North Side - Wayne
6:00 PM HPB
Girls Swimming and Diving North Side - Wayne
6:15 PM HPB
Dec 16 Fri
Boys Basketball North Side - Snider
7:30 PM Snider
Dec 17 Sat
Boys Basketball North Side - Gary Bowman Academy
Dec 19 Mon
Wrestling North Side at Leo
6:30 PM North Side
Dec 21 Wed
Girls Basketball North Side - Marion
7:30 PM Marion
Boys Basketball North Side - Northridge
Get Started