Sports Network Calendar

<January 2020>
SunMonTueWedThuFriSat
293031123
Boys Basketball
Eastside - West Noble
7:30 PM
West Noble

4
Boys Basketball
Eastside - Heritage
7:30 PM
St. Rose of Lima Catholic School (former Monroeville HS)

567
Gymnastics
Eastside -
6:30 PM
DeKalb


Girls Basketball
Eastside - DeKalb
7:30 PM
DeKalb

89
Wrestling
Eastside - Garrett
6:30 PM
Garrett


Gymnastics
Eastside -
6:30 PM
Eastside

10
Girls Basketball
Eastside - Fairfield
6:00 PM
Fairfield


Boys Basketball
Eastside - Fairfield
7:30 PM
Fairfield

11
Wrestling
Eastside - New Haven
9:00 AM
New Haven


Gymnastics
Eastside -
10:00 AM
Homestead

121314
Girls Basketball
Eastside - Central Noble
6:00 PM
Eastside


Boys Basketball
Eastside - Central Noble
7:45 PM
Eastside

1516
Gymnastics
Eastside -
6:00 PM
DeKalb


Girls Basketball
Eastside - Prairie Heights
6:00 PM
Eastside


Wrestling
Eastside - Angola
6:30 PM
Angola


Boys Basketball
Eastside - Garrett
7:30 PM
Eastside

View All
1718
Wrestling
Eastside -
9:30 AM
Woodlan


Gymnastics
Eastside - Plymouth
11:00 AM
Plymouth

192021
Girls Basketball
Eastside - West Noble
6:00 PM
Eastside


Wrestling
Eastside - Bluffton
6:30 PM
Eastside


Gymnastics
Eastside -
6:30 PM
DeKalb

View All
22
Gymnastics
Eastside -
6:30 PM
DeKalb

23
Wrestling
Eastside -
5:00 PM
Westview

24
Girls Basketball
Eastside - Central Noble
6:00 PM
Eastside


Boys Basketball
Eastside - Central Noble
7:30 PM
Eastside

25
Wrestling
Eastside -
9:00 AM
West Noble

262728
Boys Basketball
Eastside - Fremont
7:30 PM
Eastside

29
Gymnastics
Eastside - Homestead
6:30 PM
Homestead

30
Girls Basketball
Eastside - Heritage
7:30 PM
Eastside

31
Boys Basketball
Eastside - Westview
7:30 PM
Eastside

1
Girls Basketball
Eastside - Westview
7:30 PM
Eastside

23
Gymnastics
Eastside -
6:30 PM
Carroll


Boys Basketball
Eastside - Edgerton (OH)
7:30 PM
Edgerton

45
Girls Basketball
Eastside - South Adams
7:30 PM
Bluffton

6
Boys Basketball
Eastside - Hamilton
7:30 PM
Hamilton

78
Gymnastics
Eastside -
11:00 AM
Lakeland

Get Started