Icon alert

For information about Coronavirus (COVID-19), including screening resources and facility updates, click here. 

Sports Network Calendar

<October 2020>
SunMonTueWedThuFriSat
2728
Volleyball
South Side - Homestead
7:00 PM
Homestead

29
Girls Soccer
South Side - East Noble
Cancelled
South Side Athletic Annex


Volleyball
South Side - Bishop Dwenger
7:00 PM
South Side


Boys Soccer
South Side - Wayne
7:30 PM
Wayne


Girls Soccer
South Side - Wayne
Cancelled
South Side Athletic Annex

View All
30
Boys Tennis
South Side - New Haven
4:15 PM
Concordia

1
Girls Soccer
South Side - Lakewood Park Christian
Cancelled
South Side Athletic Annex

2
Football
South Side - North Side
7:00 PM
North Side

3
Girls Cross Country
Summit Athletic Conference Championships
10:00 AM
Northrop

45
Boys Soccer
South Side - Wayne
7:00 PM
Columbia City

6
Volleyball
South Side - Blackhawk Christian
7:00 PM
Blackhawk Christian

7
Boys Soccer
South Side - Columbia City
5:00 PM
Columbia City

8
Volleyball
South Side - Bishop Luers
7:00 PM
Bishop Luers


Girls Soccer
South Side - Homestead
7:00 PM
Homestead

9
Football
South Side - Bishop Luers
7:00 PM
South Side

10
Volleyball
South Side - Northfield
9:00 AM
South Side


Volleyball
South Side - Woodlan
10:00 AM
Northfield


Girls Cross Country
Bellmont Sectional 13 Championships
10:30 AM
Bellmont


Boys Cross Country
Bellmont Sectional 13 Championships
11:15 AM
Bellmont


Volleyball
South Side - NorthWood
12:30 PM
Northfield


Boys Soccer
South Side - Homestead
7:00 PM
Columbia City

View All
111213141516
Football
South Side - Homestead
7:00 PM
South Side

17
Girls Cross Country
Marion Regional 7 Championships
10:30 AM
Indiana Wesleyan University


Boys Cross Country
Marion Regional 7 Championships
10:30 AM
Indiana Wesleyan University


Volleyball
South Side - Homestead
12:30 PM
South Side

View All
181920212223
Football
South Side - New Haven
7:00 PM
South Side

24
25262728293031
1234567
Oct 23 Fri
Football South Side - New Haven
7:00 PM South Side
Get Started