Icon alert

For information about Coronavirus (COVID-19), including screening resources and facility updates, click here. 

Sports Network Calendar

<September 2020>
SunMonTueWedThuFriSat
3031
Girls Golf
Snider, Huntington North at DeKalb
5:30 PM
Bridgewater Golf Club

1
Boys Tennis
Snider - North Side
5:00 PM
Snider


Girls Golf
Snider at Northrop
5:30 PM
Colonial Oaks Golf Club


Boys Soccer
Snider - North Side
5:30 PM
Kreager Park


Girls Soccer
Snider - Carroll
5:30 PM
Snider


Volleyball
Snider - Homestead
6:00 PM
Homestead

View All
2
Girls Soccer
Snider - DeKalb
5:30 PM
Snider

3
Boys Tennis
Snider - Concordia
5:15 PM
Snider


Boys Soccer
Snider - Homestead
5:30 PM
Snider


Volleyball
Snider - Bellmont
6:00 PM
Snider

View All
4
Football
Snider - Concordia
7:00 PM
Spuller Stadium

5
Boys Cross Country
Marion Invitational - Boys Purple Race
8:30 AM
Indiana Wesleyan


Girls Cross Country
Marion Invitational - Girls Purple Race
8:30 AM
Indiana Wesleyan University


Boys Soccer
Snider - Warsaw
3:15 PM
Warsaw

View All
678
Boys Tennis
Snider - Wayne
5:15 PM
Snider


Girls Golf
Concordia, Snider at North Side
5:30 PM
North Side


Girls Soccer
Snider - Northrop
5:30 PM
Kreager Park


Volleyball
Snider - Huntington North
6:00 PM
Snider


Girls Soccer
Snider - Carroll
7:00 PM
Snider


Boys Soccer
Snider - Northrop
7:30 PM
Northrop

View All
9
Boys Tennis
Snider - Prairie Heights
5:30 PM
Prairie Heights

10
Boys Tennis
Snider - Northrop
5:15 PM
Northrop


Girls Soccer
Snider - Leo
5:30 PM
Snider

11
Football
Snider - South Side
7:00 PM
South Side

12
Boys Cross Country
Bruin Invite
9:00 AM
Northrop


Girls Cross Country
Bruin Invite
9:00 AM
Northrop


Girls Golf
Summit Athletic Conference Championships
9:00 AM
Brookwood Golf Club


Girls Soccer
Snider - Bishop Luers
4:30 PM
Fort Wayne Sport Club

View All
1314
Boys Tennis
Snider - Adams Central
5:30 PM
Adams Central


Volleyball
Snider - Northrop
7:00 PM
Snider

15
Boys Tennis
Snider - Bishop Luers
5:15 PM
Bishop Luers


Girls Soccer
Snider - Canterbury
5:30 PM
Snider


Boys Soccer
Snider - Lakewood Park Christian
5:45 PM
Lakewood Park Christian


Volleyball
Snider - Concordia
7:00 PM
Snider

View All
16
Boys Soccer
Snider - Woodlan
5:30 PM
Snider

17
Boys Soccer
Snider - Bishop Luers
2:30 PM
Snider


Boys Tennis
Snider - South Side
5:15 PM
South Side


Girls Golf
Snider at Carroll
5:15 PM
Autumn Ridge Golf Club


Volleyball
Snider - South Side
6:00 PM
South Side

View All
18
Football
Snider - Homestead
7:00 PM
Spuller Stadium

19
Volleyball
Snider - Leo Invitational
Cancelled
Leo


Girls Golf
Angola Sectional 9 Championships
9:00 AM
Zollner Golf Course


Girls Soccer
Snider - Lakewood Park Christian
10:00 AM
Snider

View All
2021
Boys Tennis
Snider - Norwell
5:15 PM
Snider


Volleyball
Snider - DeKalb
Cancelled
DeKalb

22
Boys Tennis
Snider - Northrop
5:30 PM
Northrop


Volleyball
Snider - Wayne
6:00 PM
Snider

23
Boys Soccer
Snider - Bishop Dwenger
5:30 PM
Snider


Girls Soccer
Snider - Bishop Dwenger
7:00 PM
Bishop Dwenger

24
Boys Soccer
Snider - Blackhawk Christian
5:30 PM
Kreager Park


Volleyball
Snider - Bishop Dwenger
6:00 PM
Bishop Dwenger


Girls Soccer
Snider - Woodlan
7:00 PM
Woodlan

View All
25
Football
Snider - Wayne
7:00 PM
Wayne

26
Volleyball
Snider - LaPorte
9:00 AM
Warsaw


Volleyball
Snider - Tippecanoe Valley
9:00 AM
Warsaw


Boys Cross Country
Culver Academies Invitational
Cancelled
Culver Academies


Girls Cross Country
Culver Academies Invitational
Cancelled
Culver Academies


Girls Golf
East Noble Regional Championships
9:30 AM
Noble Hawk Golf Links


Boys Cross Country
Rochester Zebra Stampede
9:30 AM
Rochester


Girls Cross Country
Rochester Zebra Stampede
9:30 AM
Snider

View All
2728
Volleyball
Snider - Leo
6:00 PM
Leo

29
Boys Tennis
Snider - Blackhawk Christian
5:15 PM
Blackhawk Christian


Girls Soccer
Snider - Concordia
5:30 PM
Snider


Boys Soccer
Snider - Concordia
6:45 PM
Zollner Stadium

View All
30
Boys Tennis
Snider - Blackhawk Christian
4:15 PM
Carroll


Volleyball
Snider - East Noble
6:00 PM
Snider

1
Boys Soccer
Snider - Bellmont
5:30 PM
Snider

2
Boys Tennis
Snider - Leo
4:15 PM
Carroll


Football
Snider - Northrop
7:00 PM
Spuller Stadium

3
Boys Cross Country
Summit Athletic Conference Championships
9:00 AM
Northrop


Girls Cross Country
Summit Athletic Conference Championships
10:00 AM
Northrop

456
Volleyball
Snider - Bishop Luers
6:00 PM
Snider


Girls Soccer
Snider - East Noble
6:00 PM
East Noble

7
Boys Soccer
Snider - North Side
7:00 PM
DeKalb

8
Volleyball
Snider - North Side
6:00 PM
North Side


Girls Soccer
Snider - Northrop
7:00 PM
East Noble

9
Football
Snider - Bishop Dwenger
7:00 PM
Bishop Dwenger

10
Boys Cross Country
Northrop Sectional 12 Championships
10:30 AM
Northrop


Girls Cross Country
Northrop Sectional 12 Championships
10:30 AM
Northrop


Volleyball
Snider - Columbia City
12:00 PM
Whitko


Volleyball
Snider - Whitko
12:00 PM
Whitko


Volleyball
Snider - North Miami
12:30 PM
Whitko


Volleyball
Snider - DeKalb
1:00 PM
Whitko


Boys Soccer
Snider - Carroll
7:00 PM
DeKalb

View All
Sep 29 Tue
Boys Tennis Snider - Blackhawk Christian
Girls Soccer Snider - Concordia
5:30 PM Snider
Boys Soccer Snider - Concordia
6:45 PM Zollner Stadium
Sep 30 Wed
Boys Tennis Snider - Blackhawk Christian
4:15 PM Carroll
Volleyball Snider - East Noble
6:00 PM Snider
Oct 01 Thu
Boys Soccer Snider - Bellmont
5:30 PM Snider
Oct 02 Fri
Boys Tennis Snider - Leo
4:15 PM Carroll
Football Snider - Northrop
7:00 PM Spuller Stadium
Oct 03 Sat
Boys Cross Country Summit Athletic Conference Championships
9:00 AM Northrop
Girls Cross Country Summit Athletic Conference Championships
10:00 AM Northrop
Oct 06 Tue
Volleyball Snider - Bishop Luers
6:00 PM Snider
Girls Soccer Snider - East Noble
6:00 PM East Noble
Oct 07 Wed
Boys Soccer Snider - North Side
7:00 PM DeKalb
Oct 08 Thu
Volleyball Snider - North Side
6:00 PM North Side
Girls Soccer Snider - Northrop
7:00 PM East Noble
Oct 09 Fri
Football Snider - Bishop Dwenger
7:00 PM Bishop Dwenger
Oct 10 Sat
Boys Cross Country Northrop Sectional 12 Championships
10:30 AM Northrop
Girls Cross Country Northrop Sectional 12 Championships
10:30 AM Northrop
Volleyball Snider - Columbia City
12:00 PM Whitko
Volleyball Snider - Whitko
12:00 PM Whitko
Volleyball Snider - North Miami
12:30 PM Whitko
Volleyball Snider - DeKalb
1:00 PM Whitko
Boys Soccer Snider - Carroll
7:00 PM DeKalb
Oct 15 Thu
Volleyball Snider - Northrop
6:00 PM Snider
Oct 16 Fri
Football Snider - Bishop Luers
7:00 PM Spuller Stadium
Oct 17 Sat
Boys Cross Country West Noble Regional 6 Championships
10:30 AM West Noble
Volleyball Snider - DeKalb
11:00 AM Snider
Volleyball Snider - Carroll
7:00 PM Snider
Get Started