Sports Network Calendar

<January 2023>
SunMonTueWedThuFriSat
252627
Girls Basketball
Snider - North Side
6:00 PM
Snider

28
Wrestling
Mishawaka Al Smith Invitational
10:00 AM
Mishawaka

29
Wrestling
Mishawka Al Smith Invitational
9:00 AM
Mishawaka


Boys Basketball
Snider - Huntington North
10:00 AM
Huntington North


Boys Basketball
Snider - Mishawaka
12:00 PM
Huntington North

View All
30
Boys Basketball
Snider - Indianapolis Arsenal Tech
10:00 AM
Huntington North

31
123
Wrestling
Bishop Dwenger at Snider
6:30 PM
Snider

45
Boys Basketball
Snider - Merrillville
6:00 PM
Snider


Wrestling
Snider at Homestead
6:30 PM
Homestead

6
Girls Basketball
Snider - Northrop
6:00 PM
Northrop


Boys Basketball
Snider - Northrop
7:45 PM
Northrop

7
Wrestling
Northfield Norse JV Invitational
9:00 AM
Northfield

8910
Wrestling
Snider at Carroll
6:30 PM
Carroll


Gymnastics
Homestead at Snider
6:30 PM
Snider

1112
Wrestling
Concordia Invitational
6:30 PM
Concordia


Gymnastics
South Side/Wayne at Snider
6:30 PM
Snider

13
Girls Basketball
Snider - Homestead
6:00 PM
Snider


Boys Basketball
Snider - Homestead
7:45 PM
Snider

14
Boys Basketball
Snider - Carmel
7:30 PM
Snider

15161718
Gymnastics
Concordia Carter Classic
11:30 AM
Concordia


Wrestling
Leo at Snider
6:30 PM
Snider


Boys Basketball
Snider - Leo
7:30 PM
Leo

View All
1920
Girls Basketball
Snider - Concordia
6:00 PM
Concordia


Boys Basketball
Snider - Concordia
7:45 PM
Concordia

21
Wrestling
Summit Athletic Conference Championships
9:00 AM
Snider


Girls Basketball
Snider - Northridge
2:30 PM
Northridge

222324
Girls Basketball
Snider - DeKalb
6:00 PM
Snider

2526
Gymnastics
East Noble at Snider
6:30 PM
Snider

27
Girls Basketball
Snider - Carroll
6:00 PM
Snider


Boys Basketball
Snider - Carroll
7:45 PM
Snider

28
Gymnastics
Merrillville Pirate Pride Invitational
1:00 PM
Merrillville

2930
Gymnastics
Snider at Bishop Dwenger
6:30 PM
Bishop Dwenger

31
Boys Basketball
Snider - Bishop Dwenger
7:30 PM
Bishop Dwenger

1234
Boys Basketball
Snider - East Noble
2:30 PM
East Noble

Jan 24 Tue
Girls Basketball Snider - DeKalb
6:00 PM Snider
Jan 26 Thu
Gymnastics East Noble at Snider
6:30 PM Snider
Jan 27 Fri
Girls Basketball Snider - Carroll
6:00 PM Snider
Boys Basketball Snider - Carroll
7:45 PM Snider
Jan 28 Sat
Gymnastics Merrillville Pirate Pride Invitational
1:00 PM Merrillville
Jan 30 Mon
Gymnastics Snider at Bishop Dwenger
6:30 PM Bishop Dwenger
Jan 31 Tue
Boys Basketball Snider - Bishop Dwenger
7:30 PM Bishop Dwenger
Feb 04 Sat
Boys Basketball Snider - East Noble
2:30 PM East Noble
Feb 07 Tue
Boys Basketball Snider - Blackhawk Christian
7:30 PM Snider
Feb 08 Wed
Gymnastics North Side at Snider
6:30 PM Snider
Feb 10 Fri
Boys Basketball Snider - Bishop Luers
7:30 PM Snider
Feb 11 Sat
Boys Basketball Snider - Indianapolis Lawrence North
2:30 PM Snider
Feb 13 Mon
Gymnastics Snider at Carroll
6:30 PM Carroll
Feb 16 Thu
Gymnastics Northrop at Snider
6:30 PM Snider
Feb 17 Fri
Boys Basketball Snider - South Side
7:30 PM South Side
Get Started