Sports Network Calendar

<December 2019>
SunMonTueWedThuFriSat
2425
Girls Basketball
North Side - Bishop Dwenger
7:30 PM
Bishop Dwenger

26
Girls Basketball
North Side - Lakewood Park Christian
6:00 PM
Lakewood Park Christian

272829
Girls Basketball
North Side - Blackhawk Christian
7:30 PM
North Side

30
Wrestling
North Side -
9:00 AM
Homestead


Girls Basketball
North Side - Heritage
7:30 PM
North Side


Boys Basketball
North Side -
7:30 PM
North Side

View All
12
Girls Swimming and Diving
North Side - Angola
6:15 PM
Angola


Boys Swimming and Diving
North Side - Angola
6:15 PM
Helen P. Brown Natatorium

3
Boys Basketball
North Side - Blackhawk Christian
7:30 PM
North Side

456
Girls Basketball
North Side - Bishop Luers
6:30 PM
North Side


Boys Basketball
North Side -
7:30 PM
DeKalb

7
8910
Girls Basketball
North Side - New Haven
7:30 PM
New Haven

11
Girls Swimming and Diving
North Side -
6:15 PM
Helen P. Brown Natatorium


Boys Swimming and Diving
North Side -
6:15 PM
Helen P. Brown Natatorium


Wrestling
North Side - Eastside
6:30 PM
North Side

View All
1213
Girls Basketball
North Side - South Side
6:00 PM
South Side


Boys Basketball
North Side - South Side
7:30 PM
South Side

14
Wrestling
North Side -
9:00 AM
Delta High School


Boys Basketball
North Side -
7:30 PM
North Side

151617
Wrestling
North Side - Southern Wells
6:00 PM
Southern Wells


Girls Swimming and Diving
North Side -
6:15 PM
Helen P. Brown Natatorium


Boys Swimming and Diving
North Side -
6:15 PM
Helen P. Brown Natatorium

View All
1819
Girls Swimming and Diving
North Side - Wayne
6:15 PM
Helen P. Brown Natatorium


Boys Swimming and Diving
North Side - Wayne
6:15 PM
Helen P. Brown Natatorium


Boys Swimming and Diving
North Side - Wayne
6:15 PM
Helen P. Brown Natatorium

View All
20
Boys Basketball
North Side - Snider
7:45 PM
North Side

21
2223
Girls Swimming and Diving
North Side -
5:00 PM
North Side


Boys Swimming and Diving
North Side -
5:00 PM
Helen P. Brown Natatorium

242526
Boys Basketball
North Side -
9:00 AM
TBD

2728
2930311234
Wrestling
North Side -
9:00 AM
Bishop Dwenger


Boys Basketball
North Side -
1:30 PM
Richmond

Dec 03 Tue
Boys Basketball North Side - Blackhawk Christian
7:30 PM North Side
Dec 06 Fri
Girls Basketball North Side - Bishop Luers
6:30 PM North Side
Boys Basketball North Side -
7:30 PM DeKalb
Dec 10 Tue
Girls Basketball North Side - New Haven
7:30 PM New Haven
Dec 11 Wed
Girls Swimming and Diving North Side -
Boys Swimming and Diving North Side -
Wrestling North Side - Eastside
6:30 PM North Side
Dec 13 Fri
Girls Basketball North Side - South Side
6:00 PM South Side
Boys Basketball North Side - South Side
7:30 PM South Side
Dec 14 Sat
Wrestling North Side -
Boys Basketball North Side -
7:30 PM North Side
Dec 17 Tue
Wrestling North Side - Southern Wells
6:00 PM Southern Wells
Girls Swimming and Diving North Side -
Boys Swimming and Diving North Side -
Dec 19 Thu
Girls Swimming and Diving North Side - Wayne
Boys Swimming and Diving North Side - Wayne
Boys Swimming and Diving North Side - Wayne
Dec 20 Fri
Boys Basketball North Side - Snider
7:45 PM North Side
Dec 23 Mon
Girls Swimming and Diving North Side -
5:00 PM North Side
Boys Swimming and Diving North Side -
Dec 26 Thu
Boys Basketball North Side -
9:00 AM TBD
Get Started