Icon alert

For information about Coronavirus (COVID-19), including screening resources and facility updates, click here. 

Sports Network Calendar

<December 2019>
SunMonTueWedThuFriSat
2425
Girls Basketball
North Side - Bishop Dwenger
7:30 PM
Bishop Dwenger

26
Girls Basketball
North Side - Lakewood Park Christian
6:00 PM
Lakewood Park Christian

272829
Girls Basketball
North Side - Blackhawk Christian
7:30 PM
North Side

30
Wrestling
Homestead Super Duals
9:00 AM
Homestead


Girls Basketball
North Side - Heritage
7:30 PM
North Side


Boys Basketball
North Side - Marion
7:30 PM
North Side

View All
12
Girls Swimming and Diving
North Side - Angola
6:15 PM
Angola


Boys Swimming and Diving
North Side - Angola
6:15 PM
Helen P. Brown Natatorium

3
Boys Basketball
North Side - Blackhawk Christian
7:30 PM
North Side

456
Girls Basketball
North Side - Bishop Luers
6:30 PM
North Side


Boys Basketball
North Side - DeKalb
7:30 PM
DeKalb

7
8910
Girls Basketball
North Side - New Haven
7:30 PM
New Haven

11
Girls Swimming and Diving
North Side -
6:15 PM
Helen P. Brown Natatorium


Boys Swimming and Diving
North Side -
6:15 PM
Helen P. Brown Natatorium


Wrestling

6:30 PM
North Side

View All
1213
Girls Basketball
North Side - South Side
6:00 PM
South Side


Boys Basketball
North Side - South Side
7:30 PM
South Side

14
Wrestling
Muncie Delta Duals
9:00 AM
Delta High School


Girls Basketball
North Side - Leo
7:30 PM
Leo


Boys Basketball
North Side - South Adams
7:30 PM
North Side

View All
151617
Wrestling

6:00 PM
Southern Wells


Girls Swimming and Diving
North Side -
6:15 PM
Helen P. Brown Natatorium


Boys Swimming and Diving
North Side -
6:15 PM
Helen P. Brown Natatorium

View All
1819
Girls Swimming and Diving
North Side - Wayne
6:15 PM
Helen P. Brown Natatorium


Boys Swimming and Diving
North Side - Wayne
6:15 PM
Helen P. Brown Natatorium


Boys Swimming and Diving
North Side - Wayne
6:15 PM
Helen P. Brown Natatorium

View All
20
Girls Basketball
North Side - Snider
6:00 PM
North Side


Boys Basketball
North Side - Snider
7:45 PM
North Side

21
2223
Girls Swimming and Diving
North Side -
5:00 PM
North Side


Boys Swimming and Diving
North Side -
5:00 PM
Helen P. Brown Natatorium

242526
Girls Basketball
North Side - Northrop
12:30 PM
Wayne


Boys Basketball
North Side - Bishop Dwenger
2:15 PM
Wayne

2728
2930311234
Wrestling
SAC Duals
9:00 AM
Bishop Dwenger


Boys Basketball
North Side - Richmond
1:30 PM
Richmond

Dec 17 Tue
Wrestling
6:00 PM Southern Wells
Girls Swimming and Diving North Side -
Boys Swimming and Diving North Side -
Dec 19 Thu
Girls Swimming and Diving North Side - Wayne
Boys Swimming and Diving North Side - Wayne
Boys Swimming and Diving North Side - Wayne
Dec 20 Fri
Girls Basketball North Side - Snider
6:00 PM North Side
Boys Basketball North Side - Snider
7:45 PM North Side
Dec 23 Mon
Girls Swimming and Diving North Side -
5:00 PM North Side
Boys Swimming and Diving North Side -
Dec 26 Thu
Girls Basketball North Side - Northrop
12:30 PM Wayne
Boys Basketball North Side - Bishop Dwenger
2:15 PM Wayne
Jan 04 Sat
Wrestling SAC Duals
9:00 AM Bishop Dwenger
Boys Basketball North Side - Richmond
1:30 PM Richmond
Jan 08 Wed
Wrestling
6:00 PM North Side
Boys Basketball North Side - Huntington North
Jan 09 Thu
Girls Swimming and Diving North Side -
Boys Swimming and Diving North Side - Concordia
Girls Basketball North Side - Canterbury
7:30 PM North Side
Jan 10 Fri
Girls Basketball North Side - Wayne
6:00 PM Wayne
Boys Basketball North Side - Wayne
7:45 PM Wayne
Jan 11 Sat
Wrestling
9:00 AM West Noble
Get Started