Icon alert

For information about Coronavirus (COVID-19), including screening resources and facility updates, click here. 

Sports Network Calendar

<November 2020>
SunMonTueWedThuFriSat
2526272829
Girls Basketball
North Side - Churubusco (Scrimmage)
6:00 PM
North Side

30
Football
North Side - Northrop
7:00 PM
North Side

31
123456
Football
North Side - Bishop Dwenger
7:00 PM
Bishop Dwenger


Girls Basketball
North Side - Whitko
7:00 PM
Whitko

7
8910
Girls Basketball
North Side - DeKalb
7:30 PM
North Side

11121314
Girls Basketball
North Side - Bellmont
7:30 PM
North Side

151617
Girls Basketball
North Side - Garrett
7:30 PM
Garrett

18
Girls Swimming and Diving
North Side - East Noble
6:00 PM
Helen P. Brown Natatorium

19
Boys Basketball
North Side - New Haven (Scrimmage)
6:00 PM
North Side

2021
Girls Basketball
North Side - East Noble
Cancelled
East Noble

2223
Girls Basketball
North Side - Bishop Dwenger
7:00 PM
North Side

24
Girls Basketball
North Side - Lakewood Park Christian
7:30 PM
North Side

25262728
Wrestling
Homestead Super Duals
Cancelled
Homestead


Girls Basketball
North Side - Heritage
6:00 PM
Heritage


Boys Basketball
North Side - Marion
Cancelled
Marion

View All
2930
Boys Swimming and Diving
North Side - Angola
6:15 PM
North Side


Girls Swimming and Diving
North Side - Angola
6:15 PM
North Side

1
Girls Basketball
North Side - Blackhawk Christian
6:00 PM
Blackhawk Christian


Boys Basketball
North Side - Blackhawk Christian
7:30 PM
Blackhawk Christian

2
Boys Swimming and Diving
North Side - Fremont
6:15 PM
Angola


Girls Swimming and Diving
North Side - Angola
6:15 PM
Angola

34
Boys Basketball
North Side - DeKalb
7:30 PM
North Side


Girls Basketball
North Side - Bishop Luers
7:30 PM
Bishop Luers

5
Wrestling
North Side at Jimtown
9:00 AM
Jimtown


Boys Basketball
North Side - Anderson Liberty Christian
7:30 PM
Anderson Liberty Christian

Nov 23 Mon
Girls Basketball North Side - Bishop Dwenger
7:00 PM North Side
Nov 24 Tue
Girls Basketball North Side - Lakewood Park Christian
7:30 PM North Side
Nov 28 Sat
Wrestling Homestead Super Duals
Cancelled Homestead
Girls Basketball North Side - Heritage
6:00 PM Heritage
Boys Basketball North Side - Marion
Cancelled Marion
Nov 30 Mon
Boys Swimming and Diving North Side - Angola
6:15 PM North Side
Girls Swimming and Diving North Side - Angola
6:15 PM North Side
Dec 01 Tue
Girls Basketball North Side - Blackhawk Christian
Boys Basketball North Side - Blackhawk Christian
Dec 02 Wed
Boys Swimming and Diving North Side - Fremont
6:15 PM Angola
Girls Swimming and Diving North Side - Angola
6:15 PM Angola
Dec 04 Fri
Boys Basketball North Side - DeKalb
7:30 PM North Side
Girls Basketball North Side - Bishop Luers
7:30 PM Bishop Luers
Dec 05 Sat
Wrestling North Side at Jimtown
9:00 AM Jimtown
Boys Basketball North Side - Anderson Liberty Christian
Dec 07 Mon
Wrestling North Side at Central Noble
6:30 PM Central Noble
Dec 08 Tue
Girls Basketball North Side - New Haven
7:30 PM North Side
Dec 09 Wed
Wrestling North Side at Eastside
6:30 PM Eastside
Dec 10 Thu
Girls Swimming and Diving North Side - Columbia City
6:00 PM North Side
Boys Swimming and Diving North Side - Columbia City
6:15 PM Columbia City
Dec 11 Fri
Girls Basketball North Side - South Side
6:00 PM North Side
Boys Swimming and Diving North Side -
Girls Swimming and Diving North Side -
Boys Basketball North Side - South Side
7:30 PM North Side
Dec 12 Sat
Wrestling Delta Duals
9:00 AM Muncie Delta
Girls Basketball North Side - Leo
7:30 PM North Side
Dec 15 Tue
Wrestling Southern Wells at North Side
6:00 PM North Side
Boys Swimming and Diving North Side - Bishop Dwenger, Bishop Luers
6:15 PM North Side
Girls Swimming and Diving North Side - Bishop Dwenger, Bishop Luers
Dec 17 Thu
Boys Swimming and Diving North Side - Wayne
6:15 PM North Side
Girls Swimming and Diving North Side - Wayne
6:15 PM North Side
Dec 18 Fri
Girls Basketball North Side - Snider
6:00 PM Snider
Boys Basketball North Side - Snider
7:30 PM Snider
Dec 19 Sat
Wrestling Franklin County Invitational
Cancelled Franklin County
Get Started