Sports Network Calendar

<January 2022>
SunMonTueWedThuFriSat
262728
Boys Basketball
East Noble - Prairie Heights
9:00 AM
East Noble


Wrestling
Connersville Invitational
9:00 AM
Connersville


Boys Basketball
East Noble - John Glenn
7:30 PM
East Noble

View All
2930
Girls Basketball
East Noble - Goshen
9:00 AM
Goshen


Boys Basketball
East Noble - Churubusco
2:30 PM
East Noble


Girls Basketball
East Noble - Mishawka
7:30 PM
Goshen

View All
311
234
Boys Basketball
East Noble - Westview
7:30 PM
Westview

5
Girls Basketball
East Noble - Angola
7:30 PM
East Noble

6
Girls Swimming and Diving
East Noble - Norwell
5:30 PM
Cole Family YMCA


Boys Swimming and Diving
East Noble - Norwell
6:00 PM
Cole Family Center YMCA


Gymnastics
West Noble at East Noble
6:30 PM
East Noble

View All
7
Girls Basketball
East Noble - Huntington North
7:30 PM
East Noble

8
Wrestling
East Noble Varsity Invite
9:00 AM
East Noble


Wrestling
Churubusco at East Noble
9:00 AM
East Noble


Wrestling
West Noble Super Duals
9:00 AM
West Noble


Gymnastics
East Noble Invitational
10:00 AM
East Noble


Boys Basketball
East Noble - Huntington North
7:30 PM
Huntington North

View All
91011
Gymnastics
East Noble/NorthWood at Warsaw
6:30 PM
Warsaw


Girls Basketball
East Noble - Wayne
Cancelled
East Noble

12
Boys Swimming and Diving
East Noble - Snider
Cancelled
East Noble


Wrestling
West Noble at East Noble
6:30 PM
East Noble


Girls Swimming and Diving
East Noble - Snider
Cancelled
East Noble

View All
13
Wrestling
New Haven at East Noble
6:30 PM
East Noble

1415
Wrestling
Garrett Invitational
9:30 AM
Garrett


Wrestling
Woodlan Invitational
9:30 AM
Woodlan


Girls Swimming and Diving
East Noble - Norwell
10:00 AM
Norwell


Boys Swimming and Diving
East Noble - Norwell
10:00 AM
Norwell

View All
161718
Boys Swimming and Diving
East Noble - Goshen
Cancelled
Goshen


Girls Swimming and Diving
East Noble - Goshen
Cancelled
Goshen


Girls Basketball
East Noble - Prairie Heights
Cancelled
East Noble

View All
1920
Boys Swimming and Diving
East Noble - Angola
6:00 PM
Cole Family YMCA


Wrestling
West Noble at East Noble
6:00 PM
East Noble


Girls Swimming and Diving
East Noble - Angola
6:00 PM
East Noble


Gymnastics
East Noble at Huntington North
6:30 PM
Huntington North

View All
2122
Wrestling
Northeast 8 Conference Championships
9:00 AM
Columbia City


Girls Swimming and Diving
East Noble - Mishawaka Dive Invitational
9:00 AM
East Noble


Boys Basketball
East Noble - Leo
7:30 PM
Leo

View All
2324
Gymnastics
Angola at East Noble
Cancelled
East Noble


Gymnastics
Elkhart East/West Invite
6:30 PM
The Club

25
Boys Swimming and Diving
East Noble - Bellmont
6:00 PM
Bellmont


Girls Swimming and Diving
East Noble - Bellmont
6:00 PM
Bellmont


Girls Basketball
East Noble - West Noble
7:30 PM
West Noble

View All
26
Wrestling
JV Triple Dual
6:00 PM
East Noble

27
Gymnastics
Snider at East Noble
6:30 PM
East Noble


Girls Basketball
East Noble - DeKalb
7:30 PM
DeKalb

28
Girls Basketball
East Noble - Norwell
7:30 PM
Norwell

29
Wrestling
West Noble Sectional Championships
8:00 AM
West Noble


Boys Basketball
East Noble - Norwell
1:30 PM
East Noble


Girls Basketball
East Noble - Leo
7:30 PM
East Noble

View All
3031
Gymnastics
East Noble at Wawasee
6:30 PM
Wawasee

1
Boys Swimming and Diving
East Noble - Wawasee
Cancelled
Wawasee

23
Boys Basketball
East Noble - Bellmont
7:30 PM
Bellmont

4
Girls Basketball
East Noble - Northrop
7:30 PM
Snider

5
Wrestling
Goshen Regional Championships
9:00 AM
Goshen


Girls Swimming and Diving
East Noble - Concord Sectional Championships
9:00 AM
East Noble


Gymnastics
Lakeland Invitational
10:00 AM
Lakeland


Boys Basketball
East Noble - DeKalb
7:30 PM
East Noble

View All
Jan 27 Thu
Gymnastics Snider at East Noble
6:30 PM East Noble
Girls Basketball East Noble - DeKalb
7:30 PM DeKalb
Jan 28 Fri
Girls Basketball East Noble - Norwell
7:30 PM Norwell
Jan 29 Sat
Wrestling West Noble Sectional Championships
8:00 AM West Noble
Boys Basketball East Noble - Norwell
1:30 PM East Noble
Girls Basketball East Noble - Leo
7:30 PM East Noble
Jan 31 Mon
Gymnastics East Noble at Wawasee
6:30 PM Wawasee
Feb 01 Tue
Boys Swimming and Diving East Noble - Wawasee
Cancelled Wawasee
Feb 03 Thu
Boys Basketball East Noble - Bellmont
7:30 PM Bellmont
Feb 04 Fri
Girls Basketball East Noble - Northrop
7:30 PM Snider
Feb 05 Sat
Wrestling Goshen Regional Championships
9:00 AM Goshen
Girls Swimming and Diving East Noble - Concord Sectional Championships
9:00 AM East Noble
Gymnastics Lakeland Invitational
10:00 AM Lakeland
Boys Basketball East Noble - DeKalb
7:30 PM East Noble
Feb 07 Mon
Boys Swimming and Diving East Noble - North Side
Gymnastics DeKalb/Lakeland/DeKalb/Eastside at East Noble
6:30 PM East Noble
Feb 09 Wed
Boys Basketball East Noble - Bishop Dwenger
7:30 PM East Noble
Feb 11 Fri
Boys Basketball East Noble - New Haven
7:30 PM New Haven
Feb 12 Sat
Wrestling New Haven Semi-State Championships
8:00 AM Allen County War Memorial Coliseum
Gymnastics Angola Invitational
11:00 AM Angola
Feb 16 Wed
Gymnastics Concordia at East Noble
6:30 PM East Noble
Feb 18 Fri
Wrestling IHSAA State Championships
4:30 PM Gainbridge Fieldhouse
Boys Swimming and Diving East Noble - Northridge Sectional 5 Prelims
6:00 PM Northridge
Boys Basketball East Noble - Wawasee
7:30 PM East Noble
Feb 19 Sat
Boys Swimming and Diving East Noble - Northridge Sectional 5 Championships
9:00 AM Northridge
Feb 21 Mon
Gymnastics East Noble at Homestead
6:30 PM Homestead
Feb 22 Tue
Boys Basketball East Noble - Angola
7:30 PM Angola
Get Started